سبد خرید 0

ارسال سریع

10 / 10
از 1 کاربر

تحویل سریع در پویا پلاست

وقتی خرید اینترنتی را بر خرید حضوری ترجیح داده می شود، قطعا یکی از مهم ترین عوامل صرفه جویی در زمان و سرعت بالای جست و جو، انتخاب، ثبت سفارش، خرید و در نهایت تحویل کالا می باشد. همین امر باعث شده است که همکاران بخش حمل و نقل با بهره گیری از پرسنل مجرب و کاربلد، خریدهای ثبت شده را با سرعت بسیار بالا در کمترین زمان ممکن بدست خریدران برساند.

فرآیند ارسال سفارش در پویا پلاست

از آنجایی که پویا پلاست تمامی نقاط تهران و سراسر کشور را تحت پوشش خود دارد، فرآیند ارسال گسترگی بالایی دارد که باید خریداران عزیز در جریان کامل آن قرار بگیرند.

ارسال تهران

خریداران تهرانی با توجه به میزان سفارشی که در سایت ثبت می نمایند، در پایان پروسه خرید روز تحویل در سایت برایشان مشخص می شود. در صورت ثبت سفارش های چند هزارتایی قطعا همکاران به زمان بیشتری برای تحویل سفارش نیاز دارند. در پایان ثبت سفارش در مدت زمان بسیار کوتاهی همکاران جهت هماهنگ روز و زمان تحویل با خریداران تماس برقرار خواهند کرد.

ارسال شهرستان

اگر از شهرستان به فروشگاه آنلاین پویا پلاست آماده اید و قصد خرید دارید، باید بگوییم که خیالتان راحت مجموعه ما تمامی شهرستان ها را تحت پوشش خود دارد. بعد از ثبت سفارش همکاران ما با شما تماس برقرار خواهند کرد و هماهنگی های لازم را با شما انجام خواهند داد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()